Açık Hava Reklamcılığı
Billboard ,Megalight, Raket ,Clp, Duvar,...

korfezajans

Açık hava reklamları hedef kitlenize doğrudan ulaşan bir mecradır. Yürürken, konuşurken, otururken, otobüs beklerken maruz kalınan tek reklam mecrasıdır. Yaratıcı fikirlerle desteklendiğinde etkin bir iletişim gücüne sahip olan Açık hava, hedef kitlenizin görüş alanına girdiği andan itibaren etkisini gösterir. Kısa sürede geri dönüşüm alabildiğiniz açıkhava reklamlarında  sorunsuz kesin çözüm için Körfez Ajans doğru adres.

Körfez Ajans reklam ve tanıtım olarak, izmit merkezde önemli noktalardaki raket yerimiz ve billboard megalihgtlar için tasarım, kiralamada en kaliteli hizmeti veriyoruz.

Yazılı basındaki reklamı görmek için para verip gazete, dergi satın almanız, televizyondaki reklamı izlemek için en azından televizyonunuzun açmanız gerekir. Hiçbir güç harcamadan maruz kalınan tek reklam mecrası Açık hava reklamcılığı bu yönüyle diğerlerinden ayrılıyor.

Raket,billboard ve megalightlar için teklif isteyin..

Billboard

Açıkhava’daki reklam panolarının birçoğuna günlük kullanımda billboard denilmektedir. Ancak genel olarak “reklam panosu” şeklinde algılanan billboard açık hava reklam araçlarından sadece bir tanesidir.

Açıkhava reklam araçları için kullanılan genel bir ifade olarak bilinse de teknik olarak billboard başlı başına en yaygın reklam aracıdır. Billboard; şehir merkezlerinde yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu yerlere monte edilen trafiği ve görüş alanını engellemeyecek şekilde- 346 cm en, 196 cm boy olmak üzere dikdörtgen şeklinde net kullanım alanları olan en yaygın açık hava reklam araçlarıdır. Yaygın olması bakımından belli bir standartı yakalamış olan şehir içi billboardları belirtilen net kullanım alana yapıştırılan afişlerle büyük ve estetik bir görsel alan ile en etkili reklam yöntemi olarak kabul edilmektedir. Şehirlerarası yollar üzerinde bulunan yol levhaları standart bakımından değişik ölçüler taşıyabilirler ancak billboardların çerçeveleri, renkleri, yerden yükseklikleri farklı olsa dahi afiş kullanım alanları standarttır.

Raket

Miniboard ve raket board olarak bilinen açık hava reklam araçları 70×100 cm ve 90×130 cm olarak değişik ölçüler taşıyabilmektedir. Çift yüzlü olan bu aracın her iki yönü de afiş yapıştırılarak kullanılabilmektedir. Açıkhava reklam araçları arasında reklam güvenliği açısından en sağlıklı olanıdır.

5-big

Çünkü billboard, sokakboard gibi reklam araçlarındaki afişler koruma imkanı olmadığı için kolay tahrip olabilirken miniboardlar kırılmayan bir cam çerçeve içerisinde oldukları için afişlerin tahribata uğramaması için en güvenli reklam aracıdır. Bu reklam araçları genelde geniş kaldırım kenarları, refüjler, meydanlarda küçük ve estetik olması açısından sık tercih edilen bir reklam türüdür. Billboard’lardan sonra en yaygın olan bu miniboard’lar küçük ve camlı olmaları sebebiyle görsel ve çevre kirliliği oluşturmamaktadır.

Diğer açık hava reklamcılığındaki alternatif yerlerimiz için lütfen bilgi alınız.

��