Açılış Organizasyon
Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

acilis_ilaydaorganizasyon-21

Organize edebilmek maharet, organizasyon yapabilmek ciddiyet ve istikrar gerektirir. Organizasyon, doğru zamanda doğru yerde en doğru parçaları en makul biçimde birleştirebilmek anlamına gelir. Bir organizasyonu gerçekleştirirken, uygun mekan seçimi ile başlayarak, tasarlanan konsepte en uygun teknik ekipmanları bir araya getiriyor ve bunu en ilgi çekici görsellikle donatarak planlama sürecini tamamlıyoruz.

Körfez Ajans olarak birçok başarılı organizasyon gerçekleştirmenin verdiği tecrübe ve güvenle yerel, ulusal ya da uluslararası ölçekli tüm organizasyonlarınızda sizin adınıza risk alıyor, konsept tasarlıyor, planlıyor ve organize ediyoruz. Eksiksiz ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirmenin en önemli unsurları, işini sevmek ve uyumlu bir ekibi koordine edebilmektir. Biz işini çok seven dinamik bir ekiple sizlere keyif alabileceğiniz organizasyonlar vaat etmekle kalmıyor bunu defalarca gerçekleştirmekten dolayı kendimize olan güveni referansımız olarak sunuyoruz.

SPOR ORGANİZASYONLARI

Sporun her alanında gerçekleştirilecek turnuva ya da mini olimpiyatlarda sizlere yardımcı olmaktayız. Uluslararası İstanbul Avrasya Maratonu’nun alt yapı ve koordinasyonunu gerçekleştirmekte olan firmamızın spor organizasyonlarındaki başarısı referansı olarak kabul edilmektedir.

SOSYAL VE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER

Türkiye genelinde sosyal sorumluluk bilinciyle bir çok proje gerçekleştiren Körfez Ajans, kurumlar arasında yaygın kullanım oranını yakalayarak, bu kurumların başvuracakları bir kaynak olarak hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirme sürecinde kurumların en önemli ortaklarından olan sivil toplum kuruluşlarına (STK) da Proje ortağı   olarak hizmet vermekteyiz.
Tiyatro, şiir dinletisi, edebiyat yarışmaları, bilgi olimpiyatları, folklor gösterileri ve kültürel anlamda gerçekleştirmeyi düşündüğünüz tüm etkinliklerde danışmanlık ve koordinasyon faaliyetlerimizle hizmet vermekteyiz.
Ayrıca firmamız, Ramazan ayının manevi dokusuna uygun kültürel etkinlikler ile sosyal bütünleşmenin sağlanmasına yönelik faaliyetler gerçekleştirmektedir. Ramazan çadırlarında gerçekleştirilen, alışılageldik programların dışında büyük ilgi uyandıran yenilikleri tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz.

ŞENLİK, FESTİVAL VE KONSERLER

Yaz & Bahar Şenlikleri

Körfez Ajans; İl, ilçe ve belde belediyeleri, üniversiteler ya da özel kurumların gerçekleştirdikleri Yaz & Bahar Şenlikleri kapsamında, gerekli olan tüm alt yapı faaliyetleri ile görsel showları ve sınırsız alternatifli yaza özel konsept çalışmalarıyla hizmet vermektedir.

img5_21042014150004_5npomrk7oj

 

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI

Firma açılışlarınız için gerekli ses, ışık, süsleme, sanatçı, showman, mehteran, dans grupları, kokteyl ve havai fişek gibi çok çeşitli alternatiflerimizle, farklı bütçe ve konseptlerde açılış organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

KONGRE & SEMPOZYUM ORGANİZASYONLARI

Sürekli gelişen teknolojinin, hızla artan üretimin ve güncel sosyal oluşumların takip edilerek paylaşılabilmesi açısından, Kurumsal ve Uluslararası firmalar çeşitli Ulusal&Uluslararası kongre ve seminerler düzenlemektedirler. Gerek firmaların stratejik planlama toplantıları gerekse belli konular üzerine yoğunlaşmış tartışmalı bilimsel kongreler, günümüzde vazgeçilmez  iletişim platformlarındandır.

Firmamız; kongre, genel kurul, panel, seminer, sempozyum vb. toplantıların düzenlenmesi, konukların karşılanması, transferi, konaklaması ve toplantı esnasında ihtiyaç duyulan ses sistemi, görüntülü sunumlar ile bu sunumların kayıtları ve bu kayıtların deşifresi (bant çözümü), tercüme ve simültane hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

BAYİ & LANSMAN TOPLANTILARI 

Sürekli gelişen ve değişen piyasa şartlarında, şirketler çeşitli organizasyonlarla pazar paylarını artırmayı hedeflemektedirler. Piyasa avantaj ve dezavantajlarını analiz etmek ve bilgi birikimlerini piyasa, şirket çalışanları ve bayileri ile paylaşmak için şirket motivasyonuna yönelik çeşitli periyotlarda bir araya gelerek hedeflerine bu organizasyonlar ile ulaşmaya çalışmalarına yardımcı olmak amacıyla firmaların bayi toplantılarını gerçekleştirmekteyiz.
Bunun yanı sıra, ürünlerinizin tanıtımlarının yapılması amacıyla basın ve davetlilerin katılımının sağlandığı özel organizasyonlar gerçekleştirerek Lansman Toplantıları gerçekleştirmekteyiz.

DAVET & KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz Davet&Kokteyl organizasyonlarında Mekân seçimi ile başlayan süreci ideal mekân dekorasyonları, alternatifli catering ve kokteyl menülerinin seçimleri ile neticelendiriyoruz. Ayrıca konsepte uygun konser, animasyon ve Sahne Showları ile daha kapsamlı etkinliklerle sizlere hizmet vermekteyiz.

SİYASİ PARTİ SEÇİM ÇALIŞMALARI

Siyasi partilerin seçim kampanyaları, miting çalışmaları ve temel atma törenleri gibi faaliyetlerini en verimli şekilde gerçekleştirmeleri için tüm gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılamaktayız.

��