Hakkımızda
Bizi daha yakından tanıyın...

Vizyonumuz;
Kurumsal bir kimlikle, en iyi alt yapı, en iyi kadro ve çağdaş teknolojiyi kullanarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple,
müşteri memnuniyetini baz alan saygılı hizmet vermektir.
Misyonumuz;
Kocaeli’ de ilk akla gelen, güvenilir, kaliteli ve ekonomik reklam hizmeti vermektir.

Tarihçe; 
Körfez Ajans 01.06.2007’de Semih ÖNER tarafından İzmit’te kuruldu.

Yaptığımız İşler;
İzmit’te açıkhava reklamcılığı(raket, bilboard, megalight, vb.),masaüstü yayıncılık(Kurumsal kimlik, logo, amblem, antedli kağıt, karvizit, kapaklı dosya, zarf, çanta, poşet, bayrak, flama vb.) medya danışmanlığı(Hürriyet, Sabah, Milliyet, Posta, Akşam, Zaman..), organizasyon ve tanıtım (açılış, süsleme, hostes, vb), Reklam danışmanlığı (raket, bilboard, TV, gazete, radyo reklamları tasarım ve uygulama) gibi çalışmaları yürütmekte.
Alanlarında uzman elamanlarıyla çalışan Körfez Ajans, sektörde yaklaşık 50 firma  ile çalışıyor.

Hedefleri;
Körfez Ajans Reklam ve Tanıtım Hizmetleri’nin sahibi Semih ÖNER, “Yaptığımız işte bizim için önemli olan, reklamını yaptığımz firmaların geri dönüşüm alabilmeleri sağlayabilmek. Bunu başardığımız düşünüyorum. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebepleride arasında ilk sırada bu etken yer alıyor. Sektörde bir numara olmak için en iyi kadro ve en iyi teknolojileri kullanarak en iyi tanıtımı en uygun fiyatlarla yapmayı amaçlıyoruz. Bu gün sürekli 4 elamanı ve proje bazı işlerde 20 ye varan çalaşanımızla sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

��